MXT104K305E10
MXT104K305E10 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MXT.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Safety Capacitors 305VAC 0.1uF 10% 18x11x5mm L/S=15mm X2 +85degC / 85% RH
auf Bestellung 6207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MXT104K305E10 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MXT104K305E10 MXT104K305E10 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MXT.pdf Safety Capacitors 305VAC 0.1uF 10% 18x11x5mm L/S=15mm X2 +85degC / 85% RH
auf Bestellung 6207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
MXT104K305E10 MXT104K305E10 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MXT.pdf Safety Capacitors 305VAC 0.1uF 10% 18x11x5mm L/S=15mm X2 +85degC / 85% RH
auf Bestellung 433 Stücke:
MXT104K305E10 MXT104K305E10 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MXT.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)