MXT125K305G22
MXT125K305G22 Cornell Dubilier Knowles
MXT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILM/IC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Capacitance: 1.2 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MXT125K305G22 Cornell Dubilier Knowles
Description: FILM/IC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Capacitance: 1.2 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm).