MXT225M305G24
MXT225M305G24 Cornell Dubilier - CDE
MXT.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Safety Capacitors 305VAC 2.2uF 10% 26x29.5x14.5mm L/S=22.5mm X2 +85degC / 85% RH
auf Bestellung 1182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MXT225M305G24 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.571" W (26.00mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MXT225M305G24 MXT225M305G24 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MXT.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.571" W (26.00mm x 14.50mm)