MYA45012
MYA45012 Amphenol PCTEL
MYA-Series.pdf
Hersteller: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 460MHZ YAGI S0239 BRKT
Packaging: Box
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 12.2dBi
Termination: SO239
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi, 12-Element
Height (Max): 72.000" (182.88cm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 300 W
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYA45012 Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 460MHZ YAGI S0239 BRKT, Packaging: Box, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 12.2dBi, Termination: SO239, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, 12-Element, Height (Max): 72.000" (182.88cm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 300 W.