MYH103K300D11
MYH103K300D11 Cornell Dubilier - CDE
MYH-3317241.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Safety Capacitors 0.01uF 300V 13x12x6 10LS Y2 THB 2,000hr @85C, 85% RH & Vr Humidity AEC-Q200
auf Bestellung 3375 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYH103K300D11 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 10000PF 10% 1.5KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MYH103K300D11 MYH103K300D11 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MYH.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 1.5KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)