MYH105K300H30
MYH105K300H30 Cornell Dubilier - CDE
MYH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Safety Capacitors 1uF 300V 32x37x22 27.5LS Y2 THB 2,000hr @85C, 85% RH & Vr Humidity AEC-Q200
auf Bestellung 279 Stücke:
Lieferzeit 164-168 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYH105K300H30 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 1UF 10% 1.5KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MYH105K300H30 MYH105K300H30 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MYH.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 1.5KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 1.488" (37.80mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm)