MYH222K300D16
MYH222K300D16 Knowles / Illinois Capacitor
MYH_Type_300V.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Safety Capacitors 0.0022uF 300V 13x9x4 10LS Y2 THB 2,000hr @85C, 85% RH & Vr Humidity AEC-Q200
auf Bestellung 5628 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYH222K300D16 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 2200PF 10% 1.5KVDC RAD, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MYH222K300D16 MYH222K300D16 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MYH_Type_300V.pdf Description: CAP FILM 2200PF 10% 1.5KVDC RAD
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, Y2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)