MYH223K300E11
MYH223K300E11 Cornell Dubilier - CDE
Cornell_Dubilier_6_16_2023_MYH-3219114.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.022uF, 300V, 18x12x6, 15LS, Y2, 85C/85% Humidity, AEC-Q200
auf Bestellung 2420 Stücke:
Lieferzeit 198-202 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYH223K300E11 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1.5KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MYH223K300E11 MYH223K300E11 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MYH.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 10% 1.5KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)