MYH224K300G22
MYH224K300G22 Cornell Dubilier Knowles
MYH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1.5KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm)
auf Bestellung 1478 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYH224K300G22 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1.5KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MYH224K300G22 MYH224K300G22 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MYH.pdf Safety Capacitors 0.22uF 300V 26x22x12 22.5LS Y2 THB 2,000hr @85C, 85% RH & Vr Humidity AEC-Q200