MYH822K300E10
MYH822K300E10 Cornell Dubilier Knowles
MYH_Type_300V.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 8200PF 10% 1.5KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MYH822K300E10 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 8200PF 10% 1.5KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Y2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Weitere Produktangebote MYH822K300E10
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MYH822K300E10 MYH822K300E10 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MYH_Type_300V.pdf Safety Capacitors 0.0082uF 300V 18x11x5 15LS Y2 THB 2,000hr @85C, 85% RH & Vr Humidity AEC-Q200