Produkte > UNITED CHEMI-CON > MZA50VC22RMD61TP
MZA50VC22RMD61TP
MZA50VC22RMD61TP United Chemi-Con
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40.182Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 880 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 165 mA @ 100 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details MZA50VC22RMD61TP United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40.182Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 880 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 165 mA @ 100 kHz.