Produkte > IPIXEL LED > N004120BB1LZ (GREEN)
N004120BB1LZ (GREEN)
N004120BB1LZ (GREEN) IPIXEL LED
N004120BB1LZ (2).pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: NEON LED tape; green; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 4mm; IP65; 5W/m
Operating temperature: -25...60°C
Version: bendable
LED colour: green
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: NEON LED tape
Width: 4mm
Thickness: 10mm
Cutting length: 25mm
Wattage per meter: 5W/m
Operating voltage: 12V DC
Case - inch: 1114
LED per meter amount: 120
Luminosity: 210lm/m
Case - mm: 2835
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N004120BB1LZ (GREEN) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: NEON LED tape; green; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 4mm; IP65; 5W/m, Operating temperature: -25...60°C, Version: bendable, LED colour: green, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: NEON LED tape, Width: 4mm, Thickness: 10mm, Cutting length: 25mm, Wattage per meter: 5W/m, Operating voltage: 12V DC, Case - inch: 1114, LED per meter amount: 120, Luminosity: 210lm/m, Case - mm: 2835.