Produkte > IPIXEL LED > N006120BB1LZ (BLUE)
N006120BB1LZ (BLUE)
  • N006120BB1LZ (BLUE)
  • N006120BB1LZ (BLUE)
N006120BB1LZ (BLUE) IPIXEL LED
N006120BB1LZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: NEON LED tape; blue; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 6mm; IP65; 8W/m
Type of optoelectronic module: NEON LED tape
LED colour: blue
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 6mm
IP rating: IP65
Operating voltage: 12V DC
Luminosity: 27lm/m
Operating temperature: -40...50°C
Cutting length: 25mm
Case - inch: 1114
Version: bendable
Conform to the norm: UL
Thickness: 12mm
Wattage per meter: 8W/m
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N006120BB1LZ (BLUE) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: NEON LED tape; blue; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 6mm; IP65; 8W/m, Type of optoelectronic module: NEON LED tape, LED colour: blue, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 6mm, IP rating: IP65, Operating voltage: 12V DC, Luminosity: 27lm/m, Operating temperature: -40...50°C, Cutting length: 25mm, Case - inch: 1114, Version: bendable, Conform to the norm: UL, Thickness: 12mm, Wattage per meter: 8W/m.