Produkte > IPIXEL LED > N006120BB1LZ (COLD WHITE)
N006120BB1LZ (COLD WHITE)
  • N006120BB1LZ (COLD WHITE)
  • N006120BB1LZ (COLD WHITE)
N006120BB1LZ (COLD WHITE) IPIXEL LED
N006120BB1LZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: NEON LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 6mm; IP65
Width: 6mm
Thickness: 12mm
Operating temperature: -40...50°C
Conform to the norm: UL
Cutting length: 25mm
Wattage per meter: 8W/m
Operating voltage: 12V DC
Luminosity: 215lm/m
LED per meter amount: 120
Case - inch: 1114
Colour temperature: 8000-9000K
Case - mm: 2835
Version: bendable
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: NEON LED tape
LED colour: white cold
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N006120BB1LZ (COLD WHITE) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: NEON LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 6mm; IP65, Width: 6mm, Thickness: 12mm, Operating temperature: -40...50°C, Conform to the norm: UL, Cutting length: 25mm, Wattage per meter: 8W/m, Operating voltage: 12V DC, Luminosity: 215lm/m, LED per meter amount: 120, Case - inch: 1114, Colour temperature: 8000-9000K, Case - mm: 2835, Version: bendable, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: NEON LED tape, LED colour: white cold.