Produkte > IPIXEL LED > N006120TB3PZ
N006120TB3PZ
  • N006120TB3PZ
  • N006120TB3PZ
N006120TB3PZ IPIXEL LED
N006120TB3PZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: NEON LED tape; RGB; LED/m: 120; 6mm; IP65; 14W/m; Thk: 12mm; 12VDC
Width: 6mm
Thickness: 12mm
Operating temperature: -40...50°C
Conform to the norm: UL
Cutting length: 31.3mm
Wattage per meter: 14W/m
Operating voltage: 12V DC
LED per meter amount: 120
Version: bendable
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: NEON LED tape
LED colour: RGB
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N006120TB3PZ IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: NEON LED tape; RGB; LED/m: 120; 6mm; IP65; 14W/m; Thk: 12mm; 12VDC, Width: 6mm, Thickness: 12mm, Operating temperature: -40...50°C, Conform to the norm: UL, Cutting length: 31.3mm, Wattage per meter: 14W/m, Operating voltage: 12V DC, LED per meter amount: 120, Version: bendable, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: NEON LED tape, LED colour: RGB.