Produkte > IPIXEL LED > N012060CB3SF
N012060CB3SF
  • N012060CB3SF
  • N012060CB3SF
  • N012060CB3SF
N012060CB3SF IPIXEL LED
N012060CC3SF.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: NEON LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 12mm; IP65; 12W/m
Type of optoelectronic module: NEON LED tape
LED colour: RGB
Operating voltage: 12V DC
LEDs' features: programmable
IP rating: IP65
Kind of controller: WS2811
Conform to the norm: UL
Operating temperature: -40...50°C
Width: 12mm
Thickness: 22mm
Cutting length: 50mm
Wattage per meter: 12W/m
IC per meter amount: 20
LED per meter amount: 60
Case - mm: 5050
Version: bendable; programmable LED tape
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N012060CB3SF IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: NEON LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 12mm; IP65; 12W/m, Type of optoelectronic module: NEON LED tape, LED colour: RGB, Operating voltage: 12V DC, LEDs' features: programmable, IP rating: IP65, Kind of controller: WS2811, Conform to the norm: UL, Operating temperature: -40...50°C, Width: 12mm, Thickness: 22mm, Cutting length: 50mm, Wattage per meter: 12W/m, IC per meter amount: 20, LED per meter amount: 60, Case - mm: 5050, Version: bendable; programmable LED tape.