Produkte > IPIXEL LED > N012120BB1LZ (WARM WHITE)
N012120BB1LZ (WARM WHITE)
  • N012120BB1LZ (WARM WHITE)
  • N012120BB1LZ (WARM WHITE)
  • N012120BB1LZ (WARM WHITE)
N012120BB1LZ (WARM WHITE) IPIXEL LED
N012120BB1LZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: NEON LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 12mm; IP65
Case - inch: 1114
Case - mm: 2835
Version: bendable
Conform to the norm: UL
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: NEON LED tape
LED colour: white warm
Operating temperature: -40...50°C
Thickness: 12mm
Width: 12mm
Cutting length: 25mm
Operating voltage: 12V DC
Wattage per meter: 10W/m
LED per meter amount: 120
Luminosity of white colour: 697lm/m
Colour temperature: 2800-3200K
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N012120BB1LZ (WARM WHITE) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: NEON LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 12mm; IP65, Case - inch: 1114, Case - mm: 2835, Version: bendable, Conform to the norm: UL, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: NEON LED tape, LED colour: white warm, Operating temperature: -40...50°C, Thickness: 12mm, Width: 12mm, Cutting length: 25mm, Operating voltage: 12V DC, Wattage per meter: 10W/m, LED per meter amount: 120, Luminosity of white colour: 697lm/m, Colour temperature: 2800-3200K.