Produkte > LUMEL > N32H 230000000M0
N32H 230000000M0
N32H 230000000M0 LUMEL
N32H_data.pdf N32H_manual.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: PV and EVSE Testers and Meters
Description: Meter: network parameters; 50V,100V,150V,300V,600V; Modbus RTU
IP rating: IP65 (from the front)
Supply voltage: 20...40V AC; 20...60V DC
Output: analogue; OC type output; relay x4
Measuring instrument features: MIN/MAX/AVG function
Type of meter: network parameters
Interface: RS485
Kind of display used: LCD
Kind of meter: digital; mounting
Mounting: for DIN rail mounting (optional); on panel
Kind of measurement: indirect with shunt
Communictions protocol: Modbus RTU
Application: photovoltaics
DC voltage measuring range: 50V; 100V; 150V; 300V; 600V
Dimensions (W x H x D): 96x48x93mm
Display parameters: 5 digits; 6 digits
Measurement: capacitance; DC current; DC voltage; energy; power
Related items: ATS-200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N32H 230000000M0 LUMEL
Category: PV and EVSE Testers and Meters, Description: Meter: network parameters; 50V,100V,150V,300V,600V; Modbus RTU, IP rating: IP65 (from the front), Supply voltage: 20...40V AC; 20...60V DC, Output: analogue; OC type output; relay x4, Measuring instrument features: MIN/MAX/AVG function, Type of meter: network parameters, Interface: RS485, Kind of display used: LCD, Kind of meter: digital; mounting, Mounting: for DIN rail mounting (optional); on panel, Kind of measurement: indirect with shunt, Communictions protocol: Modbus RTU, Application: photovoltaics, DC voltage measuring range: 50V; 100V; 150V; 300V; 600V, Dimensions (W x H x D): 96x48x93mm, Display parameters: 5 digits; 6 digits, Measurement: capacitance; DC current; DC voltage; energy; power, Related items: ATS-200.