N700A-160-160-3.5
N700A-160-160-3.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!240&authkey=!AMjBQ6OTUrU-YOs&ithint=file%2cpdf&e=me5pIi
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.138" (3.50mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K