N700A-320-320-4.5
N700A-320-320-4.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Shape: Square
Thickness: 0.177" (4.50mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details N700A-320-320-4.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.177" (4.50mm), Type: Interface Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.