N700A-320-320-5.0
N700A-320-320-5.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Shape: Square
Thickness: 0.197" (5.00mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details N700A-320-320-5.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.197" (5.00mm), Type: Interface Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 1.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.