N700C-160-160-0.5
N700C-160-160-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N700C-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Packaging: Bag
Color: Gray
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K