N700C-320-320-1.0
N700C-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!237&authkey=!ALspEa0HtQqlFqs&ithint=file%2cpdf&e=k46Q3p
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.0390" (0.991mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N700C-320-320-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM GRAY, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0390" (0.991mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 5.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.