N800A-160-160-3.5
N800A-160-160-3.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!236&authkey=!AHr1wyZZQTMhL5o&ithint=file%2cpdf&e=XsNAVK
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM PINK
Shape: Square
Thickness: 0.138" (3.50mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 9.0W/m-K