N800A-320-320-5.0
N800A-320-320-5.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N800A-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM PINK
Shape: Square
Thickness: 0.197" (5.00mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 9.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N800A-320-320-5.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 320X320MM PINK, Packaging: Bag, Color: Pink, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.197" (5.00mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 9.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.