N800A-80-80-0.5
N800A-80-80-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N800A-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: NON-SILICONE THERMAL CONDUCTIVE
Shape: Square
Thickness: 0.020" (0.50mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 80.00mm x 80.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details N800A-80-80-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: NON-SILICONE THERMAL CONDUCTIVE, Packaging: Bag, Color: Pink, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.020" (0.50mm), Type: Conductive Pad, Sheet, Outline: 80.00mm x 80.00mm, Thermal Conductivity: 5.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.