Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > N800AH-160-160-3.5
N800AH-160-160-3.5
N800AH-160-160-3.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
N800AH-s.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM PINK
Packaging: Bag
Color: Pink
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.138" (3.50mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 7.0W/m-K