N800B-160-160-3.0
N800B-160-160-3.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
redir?resid=D109537BC44A76A0!239&authkey=!ACCN7cz1c7VYx5g&ithint=file%2cpdf&e=2cbPbG
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Conductive Pad, Sheet
Outline: 160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity: 13W/m-K