Produkte > L-COM > NB181608-10F
NB181608-10F
NB181608-10F L-com
NB181608-10F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: ENCL FRP 18X16X8" W/DUAL FANS &
Packaging: Bag
Color: Light Gray
Size / Dimension: 19.550" L x 17.550" W (496.57mm x 445.77mm)
Material: Fiberglass/Polyester
Thickness: 0.098" (2.50mm)
Height: 10.000" (254.00mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP24, NEMA 3R,3RX
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 343in² (2213cm²)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NB181608-10F L-com
Description: ENCL FRP 18X16X8" W/DUAL FANS &, Packaging: Bag, Color: Light Gray, Size / Dimension: 19.550" L x 17.550" W (496.57mm x 445.77mm), Material: Fiberglass/Polyester, Thickness: 0.098" (2.50mm), Height: 10.000" (254.00mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP24, NEMA 3R,3RX, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 343in² (2213cm²).