Produkte > L-COM > NB181608-10FS
NB181608-10FS
NB181608-10FS L-com
NB181608-10FS_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: ENCL FRP 18X16X8" W/SS DUAL-FAN
Packaging: Bag
Color: Gray
Size / Dimension: 19.550" L x 17.550" W (496.57mm x 445.77mm)
Material: Fiberglass/Polyester
Thickness: 0.098" (2.50mm)
Height: 10.000" (254.00mm)
Container Type: Enclosure
Material Flammability Rating: UL94 5V
Area (L x W): 343in² (2213cm²)
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details NB181608-10FS L-com
Description: ENCL FRP 18X16X8" W/SS DUAL-FAN, Packaging: Bag, Color: Gray, Size / Dimension: 19.550" L x 17.550" W (496.57mm x 445.77mm), Material: Fiberglass/Polyester, Thickness: 0.098" (2.50mm), Height: 10.000" (254.00mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP24, NEMA 3R,3RX, Container Type: Enclosure, Material Flammability Rating: UL94 5V, Area (L x W): 343in² (2213cm²).