NDS36PBA-20ET Insignis Technology Corporation
Hersteller: Insignis Technology Corporation
Description: SDR 256MB X16 BGA 8X8(X1.2) PC20
Packaging: Tray
Package / Case: 54-TFBGA
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Technology: SDRAM
Clock Frequency: 200 MHz
Memory Format: DRAM
Supplier Device Package: 54-FBGA (8x8)
Memory Interface: LVTTL
Memory Organization: 16M x 16
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NDS36PBA-20ET Insignis Technology Corporation
Description: SDR 256MB X16 BGA 8X8(X1.2) PC20, Packaging: Tray, Package / Case: 54-TFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 256Mbit, Memory Type: Volatile, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Technology: SDRAM, Clock Frequency: 200 MHz, Memory Format: DRAM, Supplier Device Package: 54-FBGA (8x8), Memory Interface: LVTTL, Memory Organization: 16M x 16.