NDS36PT5-16ET
NDS36PT5-16ET Insignis Technology Corporation
Hersteller: Insignis Technology Corporation
Packaging: Tray
Package / Case: 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Memory Type: Volatile
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Technology: SDRAM
Clock Frequency: 166 MHz