Produkte > HARRINGTON > NER010L-FG-10-208V
NER010L-FG-10-208V
NER010L-FG-10-208V Harrington
Hersteller: Harrington
Description: NER010L-FG-10 NER FOOD GRADE HOI
Packaging: Box
Capacity: 2000 lbs
Color: White
Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H
Material: Die-Cast Aluminum
Type: Hoist
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NER010L-FG-10-208V Harrington
Description: NER010L-FG-10 NER FOOD GRADE HOI, Packaging: Box, Capacity: 2000 lbs, Color: White, Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H, Material: Die-Cast Aluminum, Type: Hoist, Part Status: Active.