Produkte > HARRINGTON > NERM010L-L-FG-10-208V
NERM010L-L-FG-10-208V
NERM010L-L-FG-10-208V Harrington
Hersteller: Harrington
Description: NERM010L-L-FG-10 NER 1 TON CAPAC
Packaging: Bulk
Capacity: 2000 lbs
Color: White
Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H
Produktbewertung abgeben
Technische Details NERM010L-L-FG-10-208V Harrington
Description: NERM010L-L-FG-10 NER 1 TON CAPAC, Packaging: Bulk, Capacity: 2000 lbs, Color: White, Size / Dimension: 9" W x 10" D x 17" H, Material: Die-Cast Aluminum, Type: Hoist, Part Status: Active.