Produkte > HARRINGTON > NERP010L-FG-10-208V
NERP010L-FG-10-208V
NERP010L-FG-10-208V Harrington
Hersteller: Harrington
Description: NERP010L-FG-10 NER FOOD GRADE HO
Packaging: Box
Capacity: 2000 lbs
Color: White
Size / Dimension: 9" W x 10" D x 18.5" H
Produktbewertung abgeben
Technische Details NERP010L-FG-10-208V Harrington
Description: NERP010L-FG-10 NER FOOD GRADE HO, Packaging: Box, Capacity: 2000 lbs, Color: White, Size / Dimension: 9" W x 10" D x 18.5" H, Material: Die-Cast Aluminum, Type: Hoist, Part Status: Active.