Produkte > CEL > NESG2021M05-EVNF58
NESG2021M05-EVNF58 CEL
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD NESG2021M05 5.8GHZ
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: NESG2021M05@5.8GHz
Frequency: 5.2GHz
Type: Transistor
Supplied Contents: Board(s)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NESG2021M05-EVNF58 CEL
Description: EVAL BOARD NESG2021M05 5.8GHZ, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: NESG2021M05@5.8GHz, Frequency: 5.2GHz, Type: Transistor, Supplied Contents: Board(s).