Produkte > MURATA > NFM18PC104R1E3J
NFM18PC104R1E3J
NFM18PC104R1E3J MURATA
Hersteller: MURATA
Category: SMD suppression filters
Description: Filter: anti-interference; 100nF; SMD; 25VDC; ±20%; 0603; 330mm
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 0.1µF
Case - inch: 0603
Roll diameter max.: 330mm
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%
Case - mm: 1608
Type of filter: anti-interference
Manufacturer series: EMIFIL
Mounting: SMD
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NFM18PC104R1E3J MURATA
Category: SMD suppression filters, Description: Filter: anti-interference; 100nF; SMD; 25VDC; ±20%; 0603; 330mm, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 0.1µF, Case - inch: 0603, Roll diameter max.: 330mm, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%, Case - mm: 1608, Type of filter: anti-interference, Manufacturer series: EMIFIL, Mounting: SMD.