NITD20M32
NITD20M32 Bussmann / Eaton
coois00193-1.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 20M32 550VAC FUSE
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NITD20M32 Bussmann / Eaton
Description: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 0.539" Dia x 1.362" L (13.70mm x 34.60mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 32A, Mounting Type: Bolt Mount, Applications: Electrical, Industrial, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA, Voltage Rating - AC: 550 VAC.
Weitere Produktangebote NITD20M32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NITD20M32 NITD20M32 Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-iec-ds-4106-nitdfuselinks.pdf Description: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 0.539" Dia x 1.362" L (13.70mm x 34.60mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 32A
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA
Voltage Rating - AC: 550 VAC