NITD32M63
NITD32M63 Bussmann / Eaton
coois00193_1-2264042.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 32M63 415VAC FUSE
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NITD32M63 Bussmann / Eaton
Description: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), Size / Dimension: 0.689" Dia x 1.398" L (17.50mm x 35.50mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 63A, Mounting Type: Bolt Mount, Applications: Electrical, Industrial, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA, Voltage Rating - AC: 415 VAC.
Weitere Produktangebote NITD32M63
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NITD32M63 NITD32M63 Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-iec-ds-4106-nitdfuselinks.pdf Description: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Size / Dimension: 0.689" Dia x 1.398" L (17.50mm x 35.50mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 63A
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA
Voltage Rating - AC: 415 VAC