Produkte > KYOCERA AVX > NJ28MA0103F--
NJ28MA0103F--
NJ28MA0103F-- KYOCERA AVX
nj_ni_nk_np-3165370.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10K OHM 1%
auf Bestellung 761 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NJ28MA0103F-- KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3960K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3960K, B Value Tolerance: ±0.5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 16 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3960K
B Value Tolerance: ±0.5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 16 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 719 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
NJ28MA0103F Hersteller : KYOCERA AVX Components ntc-thermistors.pdf Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin Radial 3960K -4.5 to -4 Bulk Automotive AEC-Q200