Produkte > NISSHINBO > NJM12888KG1-15-TE3
NJM12888KG1-15-TE3 Nisshinbo
NJM12888_E-1813691.pdf
Hersteller: Nisshinbo
LDO Voltage Regulators 2.3V to 6.5V 300mA 420mW 1.5V
Produktbewertung abgeben
Technische Details NJM12888KG1-15-TE3 Nisshinbo