NKA502C4AR2C
NKA502C4AR2C Amphenol Advanced Sensors
AAS-920-645J-Thermometrics-NTC-CR1-092220-web.pdf
Hersteller: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors Insulated chip & leads, 5KOhm +/-2% @ 25 C
auf Bestellung 8996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NKA502C4AR2C Amphenol Advanced Sensors
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3435K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 170°C, B25/85: 3435K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±2%, Length - Lead Wire: 0.89" (22.50mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NKA502C4AR2C NKA502C4AR2C Hersteller : Amphenol Thermometrics AAS-920-645G-NTC-Type-CR1-061615-web.pdf Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3435K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 170°C
B25/85: 3435K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±2%
Length - Lead Wire: 0.89" (22.50mm)