Produkte > EATON TRIPP LITE > NPOE-30W-1G-INT
NPOE-30W-1G-INT
NPOE-30W-1G-INT Eaton Tripp Lite
npoe30w1gint.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: GIGABIT POE+ MIDSPAN ACTIVE INJE
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.40" L x 2.60" W x 1.40" H (137.2mm x 66.0mm x 35.6mm)
Voltage - Output: 53V
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Type: Midspan Injector
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Data Rate: 10/100/1000 Mbps
Power (Watts) - Per Port: 30W
Compliance: IEEE802.3, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3u
Part Status: Active
Current - Output: 566 mA
Number of Ports: 1
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NPOE-30W-1G-INT Eaton Tripp Lite
Description: GIGABIT POE+ MIDSPAN ACTIVE INJE, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.40" L x 2.60" W x 1.40" H (137.2mm x 66.0mm x 35.6mm), Voltage - Output: 53V, Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: Midspan Injector, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Data Rate: 10/100/1000 Mbps, Power (Watts) - Per Port: 30W, Compliance: IEEE802.3, IEEE802.3ab, IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3u, Part Status: Active, Current - Output: 566 mA, Number of Ports: 1.