NSD32M63
NSD32M63 Bussmann / Eaton
coois00151_1-2264249.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 63A M/S FUSE
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NSD32M63 Bussmann / Eaton
Description: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Alternating), Size / Dimension: 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 63A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA, Voltage Rating - AC: 415 VAC.
Weitere Produktangebote NSD32M63
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
NSD32M63 NSD32M63 Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-iec-ds-4100-nsdfuselinks.pdf Description: FUSE CRTRDGE 63A 415VAC CYLINDR
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical, Blade Terminal (Alternating)
Size / Dimension: 0.689" Dia x 1.362" L (17.50mm x 34.60mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 63A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80kA
Voltage Rating - AC: 415 VAC