Produkte > SCHNEIDER ELECTRIC > NSYCRN108300T
NSYCRN108300T
NSYCRN108300T Schneider Electric
47cfda52034d2f76b466a1ce956eb40f7058a5a0.pdf
Hersteller: Schneider Electric
Description: ENCLOSURE STEEL 39.37"L X 31.5"W
Packaging: Bulk
Color: Light Gray, Clear Cover/Door
Size / Dimension: 39.370" L x 31.496" W (1000.00mm x 800.00mm)
Material: Metal, Steel
Height: 11.811" (300.00mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP66
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 1240in² (8000cm²)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details NSYCRN108300T Schneider Electric
Description: ENCLOSURE STEEL 39.37"L X 31.5"W, Packaging: Bulk, Color: Light Gray, Clear Cover/Door, Size / Dimension: 39.370" L x 31.496" W (1000.00mm x 800.00mm), Material: Metal, Steel, Height: 11.811" (300.00mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP66, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 1240in² (8000cm²).