Produkte > ASTRODYNE TDI > NV300-3LF
NV300-3LF
NV300-3LF Astrodyne TDI
NV300LF.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 120W DC-DC 1/2 Brick, 300V In, 3
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.30" W x 0.42" H (61.0mm x 58.4mm x 10.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 400V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 25A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 220V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 83 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.5 kV
Standard Number: 60950-1
auf Bestellung 23 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details NV300-3LF Astrodyne TDI
Description: 120W DC-DC 1/2 Brick, 300V In, 3, Packaging: Tape & Box (TB), Features: Baseplate, Heat Sink, Remote On/Off, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.30" W x 0.42" H (61.0mm x 58.4mm x 10.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 400V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 25A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 220V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 83 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.5 kV, Standard Number: 60950-1.