NXT-225-1004 Integrated Power Designs
nxt22520specs.pdf
Hersteller: Integrated Power Designs
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 11.3A 225W 17-Pin
Produktbewertung abgeben
Technische Details NXT-225-1004 Integrated Power Designs