NXT-225-1007 Integrated Power Designs
nxt22520specs.pdf
Hersteller: Integrated Power Designs
AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 5.4A 225W 17-Pin
Produktbewertung abgeben
Technische Details NXT-225-1007 Integrated Power Designs