OEJA-75-1-6
OEJA-75-1-6 Kilo International
OEJ_PNB_fv3_v.png
Hersteller: Kilo International
Description: KNOB KNURLED 0.125" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw
Color: Clear Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.125" (3.18mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm)
Style: Cylindrical
Type: Knurled, Diamond
Height: 0.625" (15.88mm)
Indicator: Arrow on Top
auf Bestellung 57 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OEJA-75-1-6 Kilo International
Description: KNOB KNURLED 0.125" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw, Color: Clear Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.125" (3.18mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), Style: Cylindrical, Type: Knurled, Diamond, Height: 0.625" (15.88mm), Indicator: Arrow on Top.