OEJA-75-3-5
OEJA-75-3-5 Kilo International
OEJ_PNB_fv3_v.png
Hersteller: Kilo International
Description: KNOB KNURLED 0.250" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw
Color: Clear Matte
Material: Metal
Shaft Size: 0.250" (6.35mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm)
Style: Cylindrical
Type: Knurled, Diamond
Height: 0.625" (15.88mm)
Indicator: Arrow on Top
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details OEJA-75-3-5 Kilo International
Description: KNOB KNURLED 0.250" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw, Color: Clear Matte, Material: Metal, Shaft Size: 0.250" (6.35mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), Style: Cylindrical, Type: Knurled, Diamond, Height: 0.625" (15.88mm), Indicator: Arrow on Top.